Οι υποψήφιοι των συνδυασμών για το Δήμο Καβάλας

8 συνδυασμοί θα συμμετέχουν στις εκλογές για την ανάδειξη του επόμενου δημοτικού συμβουλίου Καβάλας

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι των συνδυασμών είναι οι εξής:

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΏΝ (Άρης Βέρρος)

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΙΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΒΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
6. ΒΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΖΗΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ
8. ΘΩΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
11. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
14. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΚΟΥΤΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16. ΚΥΡΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ
17. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΜΟΔΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΟΥΤΣΟΚΑΠΑ ΕΛΕΝΗ – ΧΑΡΑ (ΝΕΛΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
22. ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
24. ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
28. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
29. ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
31. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΠΡΩΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
33. ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
34. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
35. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36. ΣΤΑΓΓΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
37. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
38. ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
39. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
40. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
41. ΤΣΙΡΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
42. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
43. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
44. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
45. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΜΑΝΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΟΤΑΡΗ
5. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
6. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΖΑΒΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ (Δήμητρα Τσανάκα)

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ
2. ΒΡΑΝΑ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΔΡΑΚΟΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΔΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ – ΛΟΥΪΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
9. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΜΠΑ
10. ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΚΑΜΠΑΤΑΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
15. ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΚΟΥΦΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
18. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ
19. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20. ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΔΑΜ
21. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΝΑΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥ του ΚΥΡΙΑΤΖΗ
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
31. ΠΡΟΜΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
32. ΣΑΡΑΦΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
33. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΣΠΥΡΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
36. ΤΕΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
37. ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
39. ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
40. ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41. ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
42. ΤΣΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
43. ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
44. ΤΣΟΥΡΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
45. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
46. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
47. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48. ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΜΠΟΥΜΠΟΥ) του ΠΑΥΛΟΥ
49. ΧΙΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
50. ΧΙΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
51. ΧΙΩΤΗ – ΠΡΑΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΔΑΛΑΚΟΥΔΗ – ΜΗΛΙΑΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
10. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΧΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ (Θόδωρος Μουριάδης)

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
2. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΒΙΡΓΙΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ (ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΔΡΟΣΟΥ – ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ (ΖΙΖΗ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ
15. ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΚΟΥΡΒΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
17. ΚΟΥΡΟΥΞΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΑΡΚΑΚΗ – ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΜΕΤΑΞΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΜΟΥΜΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
25. ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
26. ΜΠΟΖΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΞΟΥΛΟΓΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
29. ΟΥΡΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
30. ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
31. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
33. ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34. ΠΕΡΒΑΝΑ – ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35. ΠΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
36. ΠΟΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
37. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
38. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
39. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
40. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
41. ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
42. ΤΣΙΤΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
43. ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
44. ΧΑΤΖΗΦΡΑΝΤΖΗ – ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
45. ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
46. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ – ΣΤΟΪΜΕΝΟΒΑ ΓΚΕΡΓΚΑΝΑ (ΓΕΩΡΓΙΑ) του ΓΚΕΝΑΝΤΙ
47. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΓΑΖΕΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΣΑΑΚ
4. ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΧΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Βαγγέλης Παππάς) 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΑΛΜΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΣΑΪΑ (ΕΛΣΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
5. ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΚΙΟΥΡΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΘΩΜΑ
9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ – ΜΑΣΑΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΗΛΙΑ
13. ΔΕΡΒΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
14. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
16. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΚΑΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
20. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ
21. ΚΑΡΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
23. ΚΕΛΑΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
24. ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΚΟΥΜΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
26. ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
28. ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31. ΜΑΣΤΑΝΙΑΔΟΥ – ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
33. ΜΗΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
34. ΝΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΝΙΚΗΤΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
36. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
37. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
38. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ
39. ΠΙΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
40. ΠΛΑΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
41. ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΟΥΚΑ
42. ΣΑΡΡΟΥ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
43. ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ – ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ (ΝΤΟΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
44. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
45. ΣΤΟΪΚΟΥ – ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
46. ΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
47. ΤΖΑΘΑ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
48. ΤΖΙΜΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
49. ΤΣΑΡΙΚΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
50. ΤΣΟΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
51. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
6. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ
7. ΜΕΧΤΕΡΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΤΣΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
11. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ (Μάκης Παπαδόπουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΒΕΓΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΒΛΑΧΑΚΗ – ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
8. ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΓΚΟΓΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΓΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
12. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
15. ΙΟΡΔΑΝΟΒΑ ΑΔΕΛΑΪΔΑ του ΙΟΡΔΑΝ
16. ΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
17. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΚΟΝΔΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΚΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20. ΚΟΥΤΑΛΙΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΗ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
21. ΚΡΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
22. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
23. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ – ΠΕΡΓΑΜΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ
25. ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥ
27. ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
28. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
29. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΜΟΥΤΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
31. ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33. ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
34. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
35. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΑΙΔΩΝΑ
37. ΠΑΠΑΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
38. ΣΑΡΙΚΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
39. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
41. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
42. ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
43. ΣΤΑΜΟΥ – ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44. ΣΤΑΜΠΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
45. ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΚΛΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
46. ΤΟΤΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ
47. ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΣΟΦΟΚΛΗ
48. ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
49. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
50. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
51. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΖΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΩΤΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΜΠΑΛΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΑΒΒΑ
9. ΣΚΡΙΤΣΟΒΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
11. ΤΣΟΥΛΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΕΣΤΗ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΒΑΛΑΣ (Χρήστος Ποτόλιας)

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8. DIMITROVA DANIELA του KRASTEVA
9. ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
10. ΖΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
13. ΙΣΑ ΝΤΟΡΙΑΝ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΝΙΚΟ
14. ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
16. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
17. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
18. ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
24. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ
25. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26. ΚΥΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ
28. ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
30. ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΓΑΒΡΗΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΗΛΙΑ
31. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
32. ΝΤΑΒΟΥ ΓΚΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
37. ΠΕΡΔΙΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ
38. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
39. ΠΟΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
40. ΠΡΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
41. ΡΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
42. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΒΑΪΟΥ
43. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44. ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45. ΣΦΟΥΝΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
46. ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
47. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
48. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
49. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
50. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
51. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΟΜΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του
ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΑΛΗΝΟΥ ΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
6. ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ
7. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΠΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ (Νίκος Ξανθόπουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΩΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΜΗΡΟΥ
7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
8. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΔΟΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ
11. ΔΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΚΑΡΟΛΟΥ
13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
14. ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΟΚΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΚΟΡΟΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
17. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΠΟΥΚΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
21. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
22. ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΜΟΜΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΜΠΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
25. ΜΥΛΩΘΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
26. ΝΑΤΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΝΤΑΒΙΤΑΒΙΑΝ ΑΝΝΑ του ΓΚΑΡΝΙΚ
28. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
29. ΣΙΜΙΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΣΙΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΣΟΥΓΚΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
33. ΤΖΙΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
34. ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΧΙΡΣΦΕΛΝΤ ΣΟΥΣΑΝΑ – ΕΥΔΟΞΙΑ του ΟΥΛΡΙΧ ΝΤΙΤΤΜΑΡ
36. ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
6. ΚΑΡΑΚΟΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
8. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΣΚΟΝΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Το Κόκκινο Καβάλας δεν κάνει καμία αναφορά στη φασιστική οργάνωση της Χρυσής Αυγής και στους συνδυασμούς που υποστηρίζει.